logo

PARKOWA DZIELNICA PRZEMYŚL - BLOG INWESTYCJI

Dlaczego warto zamieszkać w Przemyślu?

2019-02-15

Jeśli szukasz ucieczki od wielkiego miasta, ciągłego stania w korkach mamy idealną propozycję dla Ciebie, nowe mieszkania w Przemyślu.

Liczba mieszkańców to zaledwie 61 tysiecy, a powierzchnia wynosi 46 km2. Jest to ciche, spokojne miasto.  Co najważniejsze załatwisz wszystkie sprawy bez stania w kilku godzinnych korkach, wszędzie będziesz miał blisko nawet pieszo. Piękne widoki z Kopca Tatarskiego idealne na spacery i odpoczynek. Przemyśl jest miastem zabytkowym, duża ilość kościołów i muzeów. Warte zobaczenia są również Przemyskie Podziemia.

Dużo zielni jak również przepływająca przez Przemyśl rzeka San jest dużym atutem.
Dzięki parkom i rzece powietrze w Przemyślu jest czyste bez smogu i bez zanieczyszczeń komunalnych, idealnie dla rodzin z małymi dziećmi.

Nowe mieszkania w Przemyślu są budowane z myślą o najmłodszych ale również o dorosłych osobach. Place zabaw nie mieszczą się pod oknami, gdzie słychać zabawy dzieci, które zakłócaja popołudniowy odpoczynek starszych osób. Projektanci postanowili oddzielić je od budynków alejami zieleni, aby dzieci miały swoje przyjemne zacisze na zabawę.

Ogródki działkowe, na których można odpocząć, spędzić czas z rodziną, znajomymi, rozpalić ognisko, postawić letniskowy domek lub mieć swój własny wymarzony ogródek ze świeżą żywnością.
Znajdzie się tu też coś dla osób lubiących aktywny tryb życia. Parki w bliskiej odległości od centrum pozwalają na spacery na świeżym powietrzu, jazdę na rowerze lub rolkach.

Decydując się na osiedlenie w Przemyślu warto rozejrzeć się za mieszkaniem od sprawdzonego dewelopera. Taka firma, która jest już kilkanaście lat na rynku zazwyczaj sprzedaje nowe mieszkanie, które   bez problemu dostosujesz do własnych potrzeb. Deweloper zadba aby budynek był dostosowany do zamieszkania przez osoby niepełnosprawne. Wyposaży go w specjalne windy, pojazdy i wykona korytarze o właściwej szerokości. Postara się również aby w stworzonych osiedlach oprócz mieszkań znalazły się lokale handlowo-usługowe, które ułatwią życie wspólnocie decydującej się na zamieszkanie w tym pięknym mieście.

Trzeba tutaj również wspomnieć, że mieszkanie zakupione od dewelopera jest idealną inwestycją. Nowe, położone w dobrej lokalizacji mieszkanie, jest zdecydowanie lepszym lokowaniem kapitału niż zakup nieruchomości z drugiej ręki.  Cena lokali w starych mieszkaniach jest zazwyczaj bardzo zawyżona , a samo mieszkanie albo wymaga kapitalnego remontu, albo znajduje się w opuszczonej dzielnicy.

×
605 500 554
info@wikana.pl
facebook
formularz kontaktowy
youtube
linkedin
instagram