logo

PARKOWA DZIELNICA PRZEMYŚL - BLOG INWESTYCJI

 

Jak przygotować nowe mieszkanie na święta?

2018-11-23

Kupiłeś mieszkanie i planujesz się wprowadzić jeszcze przed świętami? Świetnie! Musisz je teraz odpowiednio przygotować. Pierwsza Wigilia w nowym miejscu musi być przecież wyjątkowa. Choćby dlatego, że pierwsza, w tak długo wyczekiwanym własnym mieszkaniu. Odpowiednie dekoracje sprawią, że będzie niezapomniana.

Przeczytaj nasz artykuł i poznaj gotowe pomysły na to jak ciekawie udekorować nowe mieszkania na święta.

Deweloperskie – znaczy nowe

Deweloperskie mieszkania czyli nowe cieszą się największą na rynku popularnością. Pewnie dlatego, że większość osób ceni sobie nowe, czyste przestrzenie i nowoczesne technologie i udogodnienia, których na próżno szukać w mieszkaniach z rynku wtórnego. I choć przed przeprowadzką czeka Cię sporo pracy – to urządzanie nowego mieszkania przed świętami będzie czystą przyjemnością. Odpowiednie dodatki podkreślą ich wyjątkowość i charakter.

Świeczki w nowym mieszkaniu

Ta banalna dekoracja pozwoli stworzyć piękny, świąteczny i kameralny klimat. Możesz kupić gotową świeczkę lub stworzyć ją samodzielnie, wykorzystując kupione w sklepie podgrzewacze, szklany pojemnik, czerwoną wstążkę czy kawałek sosnowej gałązki.

Świąteczny obraz

To idealny sposób by podkreślić wyjątkowy czas świąt. Najlepiej jeśli obraz stworzysz wspólnie z rodziną. Możecie np. stworzyć świąteczne drzewko z odbitych dłoni, które wcześniej pomalujecie zieloną farbą. Chodzi też o to by dzieciaki miały jak najwięcej zabawy – warto więc dać maluchom pole do popisu.

Mogą na przykład samodzielnie wykonać ozdobne pudełka na prezenty, bądź niewielkie, świąteczne stroiki.

Aranżacja nowego mieszkania – liczy się atmosfera

Pamiętaj, że święta to przede wszystkim atmosfera. To, że możemy spędzić czas z bliskimi, cieszyć się wspólnym kolędowaniem, rozmowami przy stole, ciepłym słowem i upominkami.

Nawet jeśli twoje deweloperskie mieszkanie nadal bardziej będzie przypominać mieszkanie w remoncie  - nie martw się. Jeśli kupiłeś nowe mieszkanie czy warto się spinać i za wszelką cenę starać się je wykończyć?. Bliskim na pewno nie będą przeszkadzać niepomalowane ściany czy brakujące meble. Liczy się rodzinna atmosfera i wzajemne ciepło.

A wspólnie spędzony czas przy wykonywaniu domowych dekoracji będzie świetną okazją do wspólnego spędzania czasu i rozmowy. Warto wykorzystać ten czas właśnie w taki sposób.

Zobacz naszą aktualną ofertę mieszkań w Przemyślu: MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ
×
605 500 554
info@wikana.pl
facebook
formularz kontaktowy
youtube
linkedin
instagram