logo

Deweloperskie mieszkania w Przemyślu - Opis inwestycji

Parkowa Dzielnicato zespół czterech wielorodzinnych budynków mieszkalnych przy ulicy Stanisława Leszczyńskiego w Przemyślu.Łącznie znajdzie się tu 246 dwu, trzy i czteropokojowych mieszkań, w metrażach od 26 m2 do 70m2.Każde z nich będzie posiadać balkon.Do dyspozycji mieszkańców zostaną oddane także komórki lokatorskie oraz pomieszczenia techniczne, które idealnie sprawdzą się jako spiżarnie lub magazynki.

Charakterystyka budynków:

B1 – pięciopiętrowy, 42 lokali mieszkalnych – SPRZEDANE

B2 –pięciopiętrowy, 48 lokali mieszkalnych – Aktualnie w sprzedaży !!

B3 - pięciopiętrowy, 78 lokali mieszkalnych

B4 - pięciopiętrowy, 78 lokali mieszkalnych

Wszystkie budynki mają miejsca postojowe na zewnątrz

Funkcjonalność i komfort

Teren Parkowej dzielnicy zostanie zagospodarowany w taki sposób, aby przyszłym mieszkańcom zapewnić miejsce do wypoczynku i relaksu. Z myślą o najmłodszych zostaną przygotowane place zabaw, które od budynków będą oddzielać pasy zieleni – dzięki temu dzieci będą mogły bawić się w przyjemnym zaciszu.

Niepowtarzalny klimat

Kameralny charakter parkowej dzielnicy oraz estetyka wykonania, to cechy wyróżniające inwestycję na tle innych. Osiedle zostało zaprojektowane w taki sposób, aby zachować jak najwięcej otwartej przestrzeni, która zostanie wypełniona zielenią.

Przemyślane rozplanowanie budynków sprawi, że nie będą one zasłaniać się wzajemnie, dzięki czemu mieszkania będą jasne i odpowiednio nasłonecznione.

Dodatki dekoracyjne podkreślą niepowtarzalny charakter inwestycji, zaś układ balkonów – jej nowoczesną architekturę. 

Doskonała lokalizacja

Inwestycja położona jest w niedalekiej odległości od centrum, a jednocześnie z dala od miejskiego zgiełku. To miejsce idealne zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i osób ceniących sobie cisze i spokój. W pobliżu osiedla znajdują się szkoły, uczelnia, dworzec autobusowy, szpital, kawiarnie, a także zabytkowy Pałac Lubomirskich z parkiem.

 

×
605 500 554
info@wikana.pl
facebook
formularz kontaktowy
youtube
linkedin
instagram