logo

Parkowa Dzielnica Przemyśl - blog inwestycji

Parkowa Dzielnica Twoją inwestycją na lata

2018-11-23

Mieszkasz w Przemyślu? Interesują Cię nowe mieszkania? Parkowa Dzielnica to inwestycja, której warto przyjrzeć się z bliska. Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej o najbardziej prestiżowej inwestycji mieszkaniowej w Przemyślu.

Parkowa Dzielnica – opis inwestycji

Plan inwestycji robi wrażenia. Zaplanowana na 15 tys. metrach kwadratowych inwestycja została zaplanowana jako otwarta, duża przestrzeń, która wypełniona będzie zielenią. W ramach inwestycji powstaną trzy budynki. Dwa z nich są już w trakcie realizacji. Ich odbiór będzie prawdopodobnie możliwy pod koniec 2018 roku. Ostatni z trzech budynków ma być planowo ukończony około trzy miesiące później.

Rozmieszczenie budynków zostało tak zaplanowane by nawzajem się nie zasłaniały, tworząc otwartą, dużą przestrzeń. Dzięki temu mieszkania będą jasne, widne, z dostępem odpowiedniej ilości światła słonecznego.

W obrębie osiedla zaplanowano również miejsca do wypoczynku. Przestronny skwer to idealne miejsce na rodzinny spacer czy relaks. Osoby posiadające dzieci z pewnością docenią to, że w obrębie osiedla zaplanowano atrakcyjny plac zabaw dla najmłodszych. Będzie on oddzielony od budynków mieszkalnych pasem zieleni. Dzięki temu dzieciaki będą mogły bawić się w przyjemnym, zacisznym otoczeniu.

Mieszkanie w Przemyślu - komfort przede wszystkim

Planując osiedle Parkowa Dzielnica deweloper Wikana zadbał o to by było ono na najwyższym poziomie. W sprzedaży będą mieszkania od 26 do 75 metrów kwadratowych. Każde z mieszkań wyposażone jest w przestronny balkon. Za dodatkową opłatą można będzie również nabyć komórkę lokatorską. Z powodzeniem można ją wykorzystać jako schowek do przechowywania rzadziej używanych sprzętów, przechowalnia rowerów czy spiżarnia.

Z myślą o zmotoryzowanych mieszkańcach pod budynkiem zaplanowano podziemny parking oraz miejsca parkingowe na dworze.

Osiedle Parkowa Dzielnica – 5+ za lokalizację

Mimo, że inwestycja jest dopiero w początkowej fazie realizacji już teraz cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Po części za sprawą lokalizacji. Na miejsce swojej inwestycji deweloper wybrał bowiem bardzo atrakcyjny teren w okolicach ulicy Leszczyńskiego.

Kiedyś działka należała do wojska. W ubiegłym roku, od Ministerstwa Obrony Narodowej miało ją otrzymać miasto, w zamian za inny teren. W końcu jednak władze Przemyśla wybrały inny teren, a atrakcyjna działka przy ulicy Leszczyńskiego została wystawiona na sprzedaż przez Agencję Mienia Wojskowego.

W skali atrakcyjności działka otrzymała 4 na 5 możliwych punktów. W planach, w niedalekiej odległości od działki ma przebiegać obwodnica. Będzie ona prowadzić do polsko-ukraińskiego przejścia granicznego Malhowice – Niżankowice.

Powierzchnia działki to ponad 2 hektary, „na tyłach” szpitala wojskowego plus dodatkowe udziały w działce drogowej.

Deweloper Wikana - Inwestor z doświadczeniem

Spółka Wikana uznawana za jedną z najbardziej doświadczonych firm w Polsce środkowo-wschodniej bazując na swoim ogromnym doświadczeniu deweloperskim przede wszystkim buduje na lubelszczyźnie. Zrealizowaliśmy już wiele prestiżowych inwestycji. W Lublinie najbardziej znane to Miasteczko Wikana Osiedle Marina. W Rzeszowie najbardziej znane to Tęczowe Osiedle bądź Zielone Tarasy. W Rzeszowie powstaje też jedna z najnowszych inwestycji – Wikana Square.  Zakupiliśmy i tym razem bardzo atrakcyjną pod wieloma względami działkę pod tę inwestycję co umożliwiło realizację budowy mieszkań w Przemyślu.

Spółka Wikana znana jest z tego, że dla swoich inwestycji wybiera bardzo ciekawe lokalizacje, tak jest i w przypadku Parkowej Dzielnicy w Przemyślu. Klienci chwalą wysoką jakość i standard wykończenia, oraz bardzo przemyślane układy funkcjonalne mieszkań.

Parkowa Dzielnica – dla każdego

Mimo, że Parkowa Dzielnica to bardzo prestiżowa inwestycja, ceny mieszkań będą bardzo atrakcyjne. Będą się różnić w zależności od kondygnacji i metrażu. Ceny za metr kwadratowy będą się wahać w granicach od 3900 do 4600, co biorąc pod uwagę jakość i standard wykonania jest ceną bardzo konkurencyjną.

Dodatkowym atutem inwestycji jest dobrze rozbudowa infrastruktura. Osiedle jest świetnie skomunikowane zarówno z centrum miasta jak i z jego pozostałymi dzielnicami. Nowo wybudowane drogi zapewnią szybki i sprawny dojazd do pracy. W najbliższej okolicy znajdują się przedszkola (prywatne i państwowe), szkoła, stadion lekkoatletyczny, stadion do piłki nożnej oraz piękny park, z zabytkowym pałacem Lubomirskich.

Jeśli szukasz mieszkania w Przemyślu koniecznie musisz sprawdzić tę inwestycję. Znajdziesz ją wpisując w Google hasło: mieszkania na sprzedaż przemyśl. Zapraszamy do kontaktu bezpośrednio poprzez nasz formularz kontaktowy na stronie w celu uzyskania dodatkowych informacji.

Wikana to sprawdzony deweloper w Przemyślu – sprawdź naszą  nową ofertę mieszkań na sprzedaż.

×
605 500 554
info@wikana.pl
facebook
formularz kontaktowy
youtube
linkedin
instagram