logo

PARKOWA DZIELNICA PRZEMYŚL - BLOG INWESTYCJI

Parkowa Dzielnica - wybierz mieszkanie dopasowane do Ciebie

2019-03-11

Marzy Ci się mieszkanie w mieście, ale nie lubisz miejskiego zgiełku? Szukasz cichego i spokojnego miejsca dla siebie i swojej rodziny? Trafiłeś idealnie. Poznaj jedną z naszych najnowszych inwestycji w Przemyślu – Osiedle Parkowa Dzielnica.

Parkowa Dzielnica – opis inwestycji

Parkowa Dzielnica to nowoczesne osiedle, które docelowo stanowić będzie pięć budynków mieszkalnych, o łącznej powierzchni ponad 15 000 metrów kwadratowych. Na pierwszym etapie realizacji powstał nowoczesny, wielorodzinny budynek, na który składają się 42 lokale mieszkalne. Kameralny, dwuklatkowy blok został zaprojektowany w oparciu o nowoczesne technologie i najlepsze materiały, a całość tworzy spójny architektoniczne, modernistyczny obiekt.

Parkowa Dzielnica – idealna lokalizacja

Osiedle Parkowa Dzielnica zlokalizowane jest w Przemyślu, przy ulicy Leszczyńskiego. Okolica jest spokojna i cicha. Dodatkowo w obrębie osiedla znajdują się dobrze przemyślane i zaplanowane tereny zielone, które będą idealnym miejscem na rodzinny wypoczynek i relaks na świeżym powietrzu. Z myślą o najmłodszych lokatorach powstanie nowoczesny i bezpieczny plac zabaw, na którym dzieciaki będą mogły aktywnie spędzać czas.

Parkowa Dzielnica idealnie łączy zalety mieszkania w mieście, z ciszą i spokojem. Sprawne połączenie komunikacyjne z centrum miasta zapewnia dobry dojazd do pracy.

Parkowa Dzielnica – deweloperskie mieszkania w Przemyślu

Parkowa Dzielnica to nowoczesne i komfortowe lokale mieszkalne. Każdy z nich został starannie przemyślany, tak by zapewnić jak największe możliwości aranżacyjne. Powierzchnie mieszkań są zróżnicowane – od niewielkich ale komfortowych kawalerek, przez średniej wielkości mieszkania, po duże mieszkania dla większej rodziny.

Mieszkania wyposażone są w komórki lokatorskie oraz pomieszczenia techniczne, które idealnie spełnią rolę spiżarki bądź magazynu. W celu zwiększenia komfortu w obrębie osiedla zaplanowano również odpowiednią ilość miejsc parkingowych.

Parkowa Dzielnica – dobry wybór dla każdego

Parkowa Dzielnica to wybór dla każdego, kogo interesują deweloperskie mieszkania w Przemyślu. To dobry wybór dla osób, które cenią ciszę, spokój, bliskość natury i zieleni, ale jednocześnie chcą korzystać z uroków życia w mieście. Dla wszystkich, którzy cenią komfort, wygodę i nowoczesne rozwiązania.

To osiedle dla młodszych i starszych, dla rodzin z dziećmi i dla singli, dla seniorów i dla dzieci.

Polecamy! Wikana Deweloper Przemyśl

Sprawdź naszą ofertę: mieszkania na sprzedaż Przemyśl

×
605 500 554
info@wikana.pl
facebook
formularz kontaktowy
youtube
linkedin
instagram