605 500 554

m.stefanowicz@wikana.pl

Nowa inwestycja
w Przemyślu


Parkowa Dzielnica to zespół czterech wielorodzinnych budynków mieszkalnych przy ulicy Stanisława Leszczyńskiego w Przemyślu. Łącznie znajdzie się tu 246 dwu, trzy i czteropokojowych mieszkań, w metrażach od 26 m2 do 70m2. Każde z nich będzie posiadać balkon. Do dyspozycji mieszkańców zostaną oddane także komórki lokatorskie oraz pomieszczenia techniczne, które idealnie sprawdzą się jako spiżarnie lub magazynki.

Funkcjonalność
i komfort


Teren Parkowej dzielnicy zostanie zagospodarowany w taki sposób, aby przyszłym mieszkańcom zapewnić miejsce do wypoczynku i relaksu. Z myślą o najmłodszych zostaną przygotowane place zabaw, które od budynków będą oddzielać pasy zieleni – dzięki temu dzieci będą mogły bawić się w przyjemnym zaciszu.

Kameralny charakter parkowej dzielnicy oraz estetyka wykonania, to cechy wyróżniające inwestycję na tle innych. Osiedle zostało zaprojektowane w taki sposób, aby zachować jak najwięcej otwartej przestrzeni, która zostanie wypełniona zielenią.
Przemyślane rozplanowanie budynków sprawi, że nie będą one zasłaniać się wzajemnie, dzięki czemu mieszkania będą jasne i odpowiednio nasłonecznione. Dodatki dekoracyjne podkreślą niepowtarzalny charakter inwestycji, zaś układ balkonów – jej nowoczesną architekturę.

Doskonała lokalizacja


Nieruchomość, na której realizowana będzie Inwestycja usytuowana jest w Przemyślu przy ul. Leszczyńskiego. Inwestycja położona jest w niedalekiej odległości od centrum, a jednocześnie z dala od miejskiego zgiełku. To miejsce idealne zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i osób ceniących sobie cisze i spokój. W pobliżu osiedla znajdują się szkoły, uczelnia, dworzec autobusowy, szpital, kawiarnie, a także zabytkowy Pałac Lubomirskich z parkiem.

Najmłodsi lokatorzy będą mogli korzystać z bezpiecznego oraz funkcjonalnego placu zabaw który będzie powiększany wraz z każdym Etapem budowy.

Parkowa Dzielnica to:

246
MIESZKAŃ

Do wyboru od 2 do 4 przestronnych i funkcjonalnych pokoi z aneksem kuchennym.

METRAŻ
OD 26 DO 70m2

Możliwość indywidualnej aranżacji układu ścianek działowych i instalacji

Wyjątkowa
lokalizacja

Inwestycja położona przy ulicy Stanisława Leszczyńskiego w Przemyślu

KOMÓRKI
LOKATORSKIE

Wszystkie mieszkania mają dodatkowo komórki lokatorskie.

Mieszkanie dopasowane do Twoich potrzeb

 • metraż od 26 do 70 m2
 • od 2 do 4 pokoi

  Masz pytania?

  Napisz do nas!


  Biuro Sprzedaży
  ul. Leszczyńskiego 7 przy Placu Budowy
  37-700 Przemyśl
  Magdalena Stefanowicz

  605 500 554
  m.stefanowicz@wikana.pl

  Przed wyrażeniem zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych.
  Administratorem Państwa danych osobowych jest Wikana

  * pola wymagane